Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Aytemiz ve Miniyol’dan indirim kampanyası

İlk ve orta öğretimde ara tatil başlıyor. Çocuğunu gezdirmek veya şehir dışındaki büyüklerini ziyaret etmek isteyenler, Aytemiz ve Miniyol tarafından hazırlanan kampanya ile ara tatilde de özel indirimlerden yararlanabilecekler. Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden yapacakları araç kiralamasında yüzde 10 indirime ek, Aytemiz’den akaryakıt alımlarında da yüzde 3 indirimden yararlanabilecekler. İlk ve orta öğretimde ara tatil […]

Aytemiz ve Miniyol’dan indirim kampanyası
Burak Karagöl
  • Yayınlanma22 Ocak 2024 17:22

İlk ve orta öğretimde ara tatil başlıyor. Çocuğunu gezdirmek veya şehir dışındaki büyüklerini ziyaret etmek isteyenler, Aytemiz ve Miniyol tarafından hazırlanan kampanya ile ara tatilde de özel indirimlerden yararlanabilecekler. Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden yapacakları araç kiralamasında yüzde 10 indirime ek, Aytemiz’den akaryakıt alımlarında da yüzde 3 indirimden yararlanabilecekler.

İlk ve orta öğretimde ara tatil başlarken, özellikle çocuklu ailelerin seyahat planları da çoktan hazırlandı. Kimi çocuklarıyla gezilere gitmeyi planlarken kimi de tatili fırsat bilip, şehir dışındaki aile büyüklerini ziyaret etme niyetinde. Sömestrde araç kiralayacaklar için Aytemiz ve Miniyol özel bir indirim paketi hazırladı. Kampanya kapsamında Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden yapacakları araç kiralamalarında yüzde 10 indirim kazanmanın yanı sıra Vaay uygulaması ile depolarını da anında yüzde 3’e varan avantajla doldurabilecekler.

Halihazırda yüzde 3 indirimle araçlarından inmeden hızlı ve temassız bir şekilde akaryakıt alabilen Aytemiz Vaay kullanıcıları; Miniyol iş birliği kapsamında artık araç kiralarken de indirim kazanıyor. 31 Aralık 2024’e kadar devam edecek kampanya ile Aytemiz Vaay kullanıcıları, mobil uygulama üzerinden alacakları kodu Miniyol’daki “Kupon kodu” alanına girerek, araçlarını yüzde 10 indirimle kiralayacak.

Kampanya kapsamında Miniyol kullanıcıları da Aytemiz Vaay avantajlarından faydalanabilecek. Miniyol tarafından paylaşılan kodun, Aytemiz Vaay mobil uygulamasındaki “Katılım kodu” alanına girilmesiyle Miniyol kullanıcıları, yüzde 3’e varan indirimle akaryakıt alımı yapabilecekler.

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam