Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Aytemiz’den Anadolubanklılara özel yıl boyunca akaryakıt avantajı

Kampanya kapsamında yıl boyunca Anadolubank kullanıcıları Aytemiz istasyonlarında Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden yapacakları akaryakıt alımında yüzde 3’e varan indirimden yararlanabilecek.  Aytemiz, Türkiye çapında 114 şubesi ile çözüm ve hizmetsunan Anadolubank iş birliğiyle bir kampanya başlattı. Kampanya ile Aytemiz Vaay kullanan Anadolubank müşterilerine yüzde 3’e varan indirimle akaryakıt alım fırsatı sunuluyor. 2024 yılının sonuna kadar […]

Aytemiz’den Anadolubanklılara özel yıl boyunca akaryakıt avantajı
Burak Karagöl
  • Yayınlanma9 Ocak 2024 10:15

Kampanya kapsamında yıl boyunca Anadolubank kullanıcıları Aytemiz istasyonlarında Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden yapacakları akaryakıt alımında yüzde 3’e varan indirimden yararlanabilecek.

 Aytemiz, Türkiye çapında 114 şubesi ile çözüm ve hizmetsunan Anadolubank iş birliğiyle bir kampanya başlattı. Kampanya ile Aytemiz Vaay kullanan Anadolubank müşterilerine yüzde 3’e varan indirimle akaryakıt alım fırsatı sunuluyor. 2024 yılının sonuna kadar geçerli olacak olan kampanya kapsamında Anadolubank kullanıcıları, motorin veya benzin alımlarını Aytemiz Vaay uygulaması üzerinden yaptıklarında yüzde 3’e varan indirimden yararlanabiliyorlar.

Akaryakıtta fiyat avantajından faydalanmak isteyen Anadolubank kullanıcılarının, Aytemiz Vaay uygulamasını akıllı telefonlarına yükleyip kaydolmaları ve uygulamadaki “Katılım Kodu Gir” alanına Anadolubank tarafından temin edecekleri kişiye özel kodu girmeleri yeterli. Böylece Aytemiz Vaay Mobil Ödeme veya Aytemiz Vaay Araçtan Öde ödeme yöntemlerini kullanarak Aytemiz istasyonlarında yapacakları her benzin veya motorin alışverişlerinde avantajlı akaryakıt fırsatından yararlanabilecekler.

Anadolubank kullanıcıları, Aytemiz Vaay uygulamasını akıllı telefonlarına App Store, Google Play ve Huawei App Gallery üzerinden ücretsiz yükleyebilirler. Kullanıcılar ayrıca Aytemiz Vaay mobil uygulaması içerisinde yer alan haritalar bölümünden kendilerine en yakın Aytemiz’e yol tarifi alabilirler.

Aytemiz Vaay uygulaması ile sektöre ilk kez bireysel elektronik satışı getiren Aytemiz; istasyonda ödeme sırası beklemek veya çocuğunu ya da evcil hayvanını araçta yalnız bırakmak istemeyenlere özel, araçtan inmeden ödeme imkânı da sunuyor. Akaryakıt alışverişini, önceden oluşturulan dijital yakıt kodunu istasyonda ön saha görevlisine söyleyerek tamamlamak mümkün.

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam