Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bakan Bayraktar, BAE Yatırım Bakanı ile enerjide işbirliğine yönelik yol haritasını görüştü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Yatırım Bakanı Muhammed Hasan es-Suveydi ile bir araya gelerek, iki ülkenin enerjide işbirliğine yönelik yol haritasını görüştü. Bayraktar, X sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, BAE Yatırım Bakanı ve ADQ CEO’su es-Suveydi ile Bakanlıkta görüştüğünü bildirdi. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek: ‘BAE ile enerjide […]

Bakan Bayraktar, BAE Yatırım Bakanı ile enerjide işbirliğine yönelik yol haritasını görüştü
Burak Karagöl
  • Yayınlanma23 Ocak 2024 13:04

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Yatırım Bakanı Muhammed Hasan es-Suveydi ile bir araya gelerek, iki ülkenin enerjide işbirliğine yönelik yol haritasını görüştü.

Bayraktar, X sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, BAE Yatırım Bakanı ve ADQ CEO’su es-Suveydi ile Bakanlıkta görüştüğünü bildirdi.

Bakan Bayraktar, “Görüşmemizde, geçtiğimiz yıl iki ülke arasında imzalanan enerji anlaşmalarının somutlaştırılmasına yönelik izlenecek yol haritasını ele aldık. Enerji alanında yeni projelerle ilişkilerimizi güçlendirecek, birlikte bölgesel işbirliğimizi daha da ileriye taşıyacağız.” ifadesini kullandı.

AA

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam