Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bakanı Bayraktar’dan 6 Şubat depremlerine ilişkin paylaşım

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Kahramanmaraş merkezli ve “asrın felaketi” olarak nitelendirilen 6 Şubat depreminden etkilenen şehirleri ayağa kaldırmak için aralıksız çalışmaya devam ettiklerini bildirdi. Bakan Bayraktar, X sosyal medya platformundan yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti: “Hepimizi derinden sarsan asrın felaketinin üzerinden tam bir yıl geçti. İlk günden itibaren devletimiz hızla yaraları sarmak için […]

Bakanı Bayraktar’dan 6 Şubat depremlerine ilişkin paylaşım
Burak Karagöl
  • Yayınlanma3 Şubat 2024 22:00
  • Güncelleme8 Mayıs 2024 06:04
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Kahramanmaraş merkezli ve “asrın felaketi” olarak nitelendirilen 6 Şubat depreminden etkilenen şehirleri ayağa kaldırmak için aralıksız çalışmaya devam ettiklerini bildirdi.

Bakan Bayraktar, X sosyal medya platformundan yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

“Hepimizi derinden sarsan asrın felaketinin üzerinden tam bir yıl geçti. İlk günden itibaren devletimiz hızla yaraları sarmak için tüm gücüyle vatandaşımızın yanında oldu. Depremden etkilenen şehirlerimizi ayağa kaldırmak için de aralıksız çalışmaya devam ediyoruz. Rabbim bir daha böyle acıları bizlere yaşatmasın.”

Paylaşımda, deprem sonrası Bakanlığın çalışmalarını anlatan video da yer aldı.

6 Şubat depreminden etkilenen bölgelerde hayatın normale dönmesi amacıyla toplamda 17,5 milyar liralık destekte bulunulduğu vurgulanan videoda, “Bu aziz milletin bir ferdi olmanın yüklediği sorumluluk ve bilinçle tüm gücümüzle depremzedelerimizin yanında olduk, bundan sonra da her koşulda yanlarında olmaya devam edeceğiz.” ifadesi yer aldı.

AA

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam