Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Enerjisa Enerji, yeni konseptli müşteri hizmet merkezinin ikincisini depremden etkilenen Osmaniye’de açtı

Global tasarım, konsept ve deneyim ajanslarıyla çalışarak hazırladığı yeni konseptli yenilikçi müşteri hizmetleri merkezini Aralık ayı başında ilk kez Ankara Söğütözü’nde açan Enerjisa Enerji, yeni konseptli ikinci merkezi için depremden etkilenen Osmaniye’yi tercih etti. Müşterilerin kısıtlı zamanlarında işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için özel olarak tasarlanan merkez, Osmaniye’de hizmete girdi.  Sürdürülebilirliği stratejisinin […]

Enerjisa Enerji, yeni konseptli müşteri hizmet merkezinin ikincisini depremden etkilenen Osmaniye’de açtı
Gözde Emlik
  • Yayınlanma27 Aralık 2023 11:12

Global tasarım, konsept ve deneyim ajanslarıyla çalışarak hazırladığı yeni konseptli yenilikçi müşteri hizmetleri merkezini Aralık ayı başında ilk kez Ankara Söğütözü’nde açan Enerjisa Enerji, yeni konseptli ikinci merkezi için depremden etkilenen Osmaniye’yi tercih etti. Müşterilerin kısıtlı zamanlarında işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için özel olarak tasarlanan merkez, Osmaniye’de hizmete girdi. 

Sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyarak, insan ve teknoloji odağıyla daha akıllı ve yeşil bir dünyaya katkı sunmak için projeler üreten Enerjisa Enerji, ilk olarak Ankara Söğütözü’nde müşterilerinin beğenisine sunduğu yepyeni konseptiyle misafirlerine uçtan uca en iyi deneyimi yaşatabilmek için tüm hizmet süreçlerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Çalışan konforunu artıran, müşteri beklentilerini karşılayan, kesintisiz bir müşteri deneyimi sunan yepyeni konseptini bu kez deprem bölgesinde, Osmaniye Müşteri Hizmetleri Merkezinde müşterileri ile buluşturuyor.

TEKNOLOJİİ VE DOĞANIN BİRLİKTELİĞİ

Osmaniye’de hizmete giren yeni müşteri hizmet merkezi için sektörde öncü konsept tasarım ve deneyim ajanslarıyla iş birliği yapıldı. Müşteriler, işlemlerini hızlıca tamamlarken teknoloji ve doğanın birlikteliğini de deneyimleme fırsatı bulacaklar.

MÜŞTERİLER İÇİN EBEVEYN ODASINDAN İŞARET DİLİ BİLEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİLERİNE KADAR HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ 

14 farklı ilde 10 milyondan fazla müşteriye ulaşarak 22 milyonu aşkın kişiye operasyonel mükemmellik odağıyla hizmet veren Enerjisa Enerji, sektöre ilham veren deneyimler sunma konusunda fark yaratan adımlar atmaya devam ediyor. Yüzde yüz yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen temiz ve yeşil enerji kullanan müşteri hizmetleri merkezleri, kağıt tasarrufu sağlayacak dijital ekranlar ve yeni nesil kiosk ile sürdürülebilirlik vizyonunu müşterileriyle buluşturmayı amaçlıyor. Ayrıca, farklı hedef kitlelere hitap eden özel tasarlanmış modüler bekleme alanı ve yeni nesil dijital ekranlar ile müşterilere konforlu bir ortamda ilgi çekici etkinliklerle bilgilenme imkanı sunuyor.

Daha iyi bir gelecek yolculuğunu devam ettirme ve müşterilerini bu anlamda bilinçlendirme misyonunu, sürdürülebilirliği ve teknolojiyi odağına alarak kuvvetlendiren Enerjisa Enerji, eşit erişim prensibiyle engelsiz bir müşteri deneyimini Osmaniye’deki merkezde de hayata geçirdi. Müşteri Hizmetleri Merkezinde ebeveyn odası, engelli hareket alanları, işaret dili bilen müşteri temsilcisi desteği ve daha birçok uygulama ile müşterilerinin tamamına kesintisiz ve eşit erişim sağlıyor.

“BİZ DEPREMİN İLK ANINDAN İTİBAREN BURADAYDIK, DEPREM SONRASI YENİDEN YAPILANMA İÇİN DE BURADAYIZ VE HEP VAR OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Enerjisa Enerji üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı açılışta, Enerjisa Enerji’nin ‘Daha İyi Bir Gelecek’ yolculuğundaki bu yeni deneyim ve hizmet merkezi hakkındaki düşüncelerini paylaşan Enerjisa Enerji Perakende Satış Şirketleri Genel Müdürü Ersin Esentürk, “Enerjisa Enerji olarak deprem bölgesinde verdiğimiz hizmet çok kıymetli. Biz bu bölgeye her zaman en kaliteli şekilde hizmet veren bir şirketiz ve dün de vardık, bugün de varız, yarın da burada tüm gücümüzle olmaya devam edeceğiz. Burayı iyi tanıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını detaylı şekilde analiz ederek doğru yaklaşım ve çözüm önerileri sunuyoruz. Osmaniye’de depremden zarar görmüş eski merkezimizin yerine işlemlerin kesintisiz bi şekilde devam edebilmesi için konteyner hizmet merkezimizi hızlıca konumlandırmıştık. Aynı zamanda buraya yeni bir soluk olacak ve konfor sağlayacak yeni bir merkezi tasarlamak için kolları sıvadık. Müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak tasarladığımız yeni konseptimizi Osmaniye’ye taşıma çalışmalarımızı kısa sürede tamamladık. Bugün görüyoruz ki müşterilerimiz kısıtlı zamanlarında buraya geldiğinde  işlemlerini kolay ve hızlıca tamamlayabiliyorlar.

‘Herkes için daha iyi bir gelecek’ diyerek çıktığımız yolda müşterilerimize en üst seviyede deneyim yaşatmanın yanı sıra sürdürülebilirlik ilkelerimizden de şaşmadık. Osmaniye Müşteri Hizmetleri Merkezimizde hem yüzde yüz yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen temiz ve yeşil enerjiyi kullanılacak hem de kağıt tasarrufu sağlayacak dijital ekranlarla sürdürülebilirlik odaklı çözümler sunuyoruz. Bu yeni konsept için emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve tüm Osmaniyelilere hayırlı olmasını temenni ediyorum.’’ dedi.

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam