Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

LUKOIL PETDER’e üye oldu

Dünyanın önde gelen petrol ve doğalgaz şirketlerinden biri olan Lukoil, PETDER (Petrol Sanayi ve Emobilite Derneği) Yönetim Kurulu’nun kararı doğrultusunda Derneğe üye oldu. Lukoil’in de katılımıyla, PETDER’in üye sayısı 17’ye ulaştı. Mevcut durumda PETDER üyeleri; Alpet, Aytemiz, Belgin, BP, Castrol, Exxon Mobil, GO, Güzel Enerji Akaryakıt, Opet, Petline, Petrol Ofisi, Shell, Shell & Turcas, SOCAR […]

LUKOIL PETDER’e üye oldu
Gözde Emlik
  • Yayınlanma4 Ocak 2024 13:24

Dünyanın önde gelen petrol ve doğalgaz şirketlerinden biri olan Lukoil, PETDER (Petrol Sanayi ve Emobilite Derneği) Yönetim Kurulu’nun kararı doğrultusunda Derneğe üye oldu.

Lukoil’in de katılımıyla, PETDER’in üye sayısı 17’ye ulaştı.

Mevcut durumda PETDER üyeleri; Alpet, Aytemiz, Belgin, BP, Castrol, Exxon Mobil, GO, Güzel Enerji Akaryakıt, Opet, Petline, Petrol Ofisi, Shell, Shell & Turcas, SOCAR Türkiye, Total Energies, TP ve Lukoil’den oluşuyor.

“PETDER, BUGÜN DAĞITIM SEKTÖRÜNDEKİ EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ KONUMUNDA”

PETDER’in Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektörünün en büyük temsilcisi olduğunu vurgulayan PETDER Genel Sekreteri Köksal Onur İnci, Lukoil’in üyeleri arasına katılmasıyla temsil güçlerinin arttığını belirtti. İnci sözlerini şöyle sürdürdü: “27 yıl önce, akaryakıt dağıtım sektörünün etkin ve etkili bir savunucusu olmak, sektörün itibar ve standartlarının kuvvetlendirilmesi ile güvenilir ve objektif bir bilgi kaynağı olmak vizyonuyla yolculuğuna başlayan PETDER, bugün dağıtım sektöründeki en büyük sivil toplum örgütü konumunda.  Lukoil’in de Derneğimiz bünyesine katılmasıyla birlikte temsil gücümüzü daha da artırdık. 17 güçlü üyemizle, 27 yıldır olduğu gibi bundan sonra da devletimiz, milletimiz ve sektörümüz için tüm enerjimizle faaliyetlerimize devam edeceğiz.”

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam