Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Propay Ödeme Teknolojileri’nden pompa yazar kasada son fırsat kampanyası

38 yıldır ürettiği yazar kasa ve ileri teknoloji ürünleriyle işletmelere güvenli ödeme çözümleri sunan Propay Ödeme Teknolojileri, önemli bir kampanyaya imza atıyor. Propay Ödeme Teknolojileri, Yeni Nesil Pompa Yazar Kasa PYK-9000 ürününü kampanya kapsamında 60$ indirimle 1.430 $+KDV ile satışa sunuyor. Peşin ödemede ek yüzde 6 indirim, 9 aya varan ödeme kolaylığının yanı sıra Android […]

Propay Ödeme Teknolojileri’nden pompa yazar kasada son fırsat kampanyası
Gözde Emlik
  • Yayınlanma25 Aralık 2023 13:22

38 yıldır ürettiği yazar kasa ve ileri teknoloji ürünleriyle işletmelere güvenli ödeme çözümleri sunan Propay Ödeme Teknolojileri, önemli bir kampanyaya imza atıyor.

Propay Ödeme Teknolojileri, Yeni Nesil Pompa Yazar Kasa PYK-9000 ürününü kampanya kapsamında 60$ indirimle 1.430 $+KDV ile satışa sunuyor. Peşin ödemede ek yüzde 6 indirim, 9 aya varan ödeme kolaylığının yanı sıra Android POS ve rulo hediyesi ile kampanyayı cazip hale getiriyor. Kısa bir süre için geçerli ve stoklarla sınırlı kampanyadan tüm akaryakıt istasyonları faydalanabilecek.

“YN POMPA YAZAR KASA PYK-9000 DONANIM ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM AVANTAJLARI İLE SEKTÖRDE TEK”

YN Pompa Yazar Kasa PYK-9000 ile ilgili yapılan açıklamada; “Yeni tebliğe uygun olarak tasarlanan YN Pompa Yazar Kasa PYK-9000, yüksek güvenlik standartları, dayanıklılığı ve ileri teknolojisinin yanı sıra sektörde benzersiz olan 8 inç, 1000 nit PCAP renkli dokunmatik ekranı, 3 inç veya 2 inç rulo kullanılabilen Seiko yazıcısı ile rakiplerinden ayrışmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan entegre POS ile yazar kasa üzerinde temassız, çipli ve QR kod ile ödeme imkanı sağlanmaktadır” dendi.

YENİ NESİL POMPA YAZAR KASAYA GEÇİŞ SÜRECİ 31 ARALIKTA TAMAMLANIYOR

Bilindiği üzere Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından 24 Mart 2021 tarihinde yayımlanan 527 sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği doğrultusunda akaryakıt istasyonlarındaki eski nesil pompa ÖKC’lerin, YN Pompa ÖKC’ler ile değiştirilme süreci 31 Aralık 2023’te sonra eriyor.

“YENİ DÖNEME GEÇİŞİ FIRSATA DÖNÜŞTÜRMEK İSTEYENLERİN TERCİHİ: PROPAY ÖDEME TEKNOLOJİLERİ”

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Propay Ödeme Teknolojileri, üretmiş olduğu ileri teknoloji, dayanıklı, güvenli ödeme kaydedici cihazları ve sunmuş olduğu kampanyalar ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Donanım, yazılım ve hizmeti bir arada tek noktadan sunan kurumsal yapısı, yeniliklere öncülük eden, mevzuatlara uygun, uçtan uca ödeme çözümleri ve Türkiye genelinde yaygın satış ve servis ağıyla sektörde fark yaratmaktadır.”

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam