Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SEDAŞ, Düzce muhtar dernek başkanları ile bir araya geldi

SEDAŞ, geleneksel Muhtar Dernek Başkanları iletişim toplantısını Düzce’de gerçekleştirdi. Toplantıda; altyapı, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının son durum bilgisi değerlendirildi.     Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), Düzce’de Muhtar Dernek Başkanları ile bir araya gelerek yerel halkın nabzını tutmaya devam etti. Düzce’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında yürütülen çalışmalar konusunda Muhtar Dernek Başkanları ve yardımcıları ile buluşan […]

SEDAŞ, Düzce muhtar dernek başkanları ile bir araya geldi
Eylül Şahin
  • Yayınlanma18 Aralık 2023 11:27

SEDAŞ, geleneksel Muhtar Dernek Başkanları iletişim toplantısını Düzce’de gerçekleştirdi. Toplantıda; altyapı, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının son durum bilgisi değerlendirildi.    

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), Düzce’de Muhtar Dernek Başkanları ile bir araya gelerek yerel halkın nabzını tutmaya devam etti. Düzce’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında yürütülen çalışmalar konusunda Muhtar Dernek Başkanları ve yardımcıları ile buluşan SEDAŞ Üst Yönetim Ekibi muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Toplantıya; SEDAŞ Dağıtım Operasyonları Direktörü Burhan Ak, SEDAŞ Düzce Bölge Müdürü Cem Barlas Kar, SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin, Düzce bölge yöneticileri, Düzce Muhtarlar Derneği Başkanı Tacettin Kaval ve İlçe Muhtar Dernek Başkanları katıldı.

SEDAŞ, muhtar dernek başkanlarıyla etkin iletişim yürütmek ve yerel temsilcilerden bölge insanlarının fikirlerini öğrenebilmek amacıyla bu ziyaretleri düzenli olarak hayata geçiriyor.

Bölge halkı ile doğrudan iletişim kurmak açısından toplantıların önemine dikkat çeken SEDAŞ Dağıtım Operasyonları Direktörü Burhan Ak, “Bölgemizdeki talep ve önerilerin hızla tespit edilmesi hizmet kalitemizi ve kesintisiz enerji hedefimizi pozitif anlamda doğrudan etkileyecektir. Muhtarlarımızla gerçekleştirdiğimiz interaktif diyalog bu kanalların en önemlilerinden birini oluşturuyor. Vatandaşlarımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında bu önemli rolü üstlenen muhtar dernek başkanlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam