Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Shell, ICXA 2023’te, ‘Yılın Müşteri Deneyimi Takımı’ kategorisinde Altın Madalya’nın sahibi oldu

Shell, Müşteri Operasyonları ekibinin çalışmalarıyla, dünyanın en prestijli müşteri deneyimi ödülü olarak gösterilen International Customer Experience Awards (ICXA) 2023’te, “Yılın Müşteri Deneyimi Takımı” kategorisinde Altın Madalya’ya layık görüldü. Shell yenilikçi uygulamalarla müşterilerine mükemmel bir deneyim sunmayı hedeflediğini aktardı. Marka, başarısını uluslararası çapta prestijli platform ICXA’da aldığı büyük ödül ile bir kez daha kanıtladığını duyurdu. Shell; […]

Shell, ICXA 2023’te, ‘Yılın Müşteri Deneyimi Takımı’ kategorisinde Altın Madalya’nın sahibi oldu
Burak Karagöl
  • Yayınlanma31 Ocak 2024 13:36
  • Güncelleme8 Mayıs 2024 06:04

Shell, Müşteri Operasyonları ekibinin çalışmalarıyla, dünyanın en prestijli müşteri deneyimi ödülü olarak gösterilen International Customer Experience Awards (ICXA) 2023’te, “Yılın Müşteri Deneyimi Takımı” kategorisinde Altın Madalya’ya layık görüldü.

Shell yenilikçi uygulamalarla müşterilerine mükemmel bir deneyim sunmayı hedeflediğini aktardı. Marka, başarısını uluslararası çapta prestijli platform ICXA’da aldığı büyük ödül ile bir kez daha kanıtladığını duyurdu. Shell; Türkiye, Güney Afrika ve Orta Doğu operasyonlarıyla “Yılın Müşteri Deneyimi Takımı” kategorisinde Altın Madalya’nın sahibi oldu.

ICXA’da bu yıl strateji, dijitalleşme ve içgörü odağında müşteri deneyimi mükemmelliğinin değerlendirildiği 52 farklı kategoride ABD’den Avustralya’ya, Avrupa’dan Orta Doğu’ya farklı sektörlerden B2B ve B2C şirketleri yarıştı. Shell Türkiye, Güney Afrika ve Orta Doğu ekiplerinin birlikte başvuru yaptığı ödül organizasyonunda Shell, toplamda 14 ödül kazandı.

‘BU ÖDÜL AYNI ZAMANDA MÜŞTERİLERİMİZİN DE TAKDİRİNİ YANSITIYOR”

Müşteri deneyimi alanındaki çalışmalarının güçlü başarısını yansıtan bu ödülle gurur duyduklarını dile getiren Shell & Turcas Müşteri Operasyonları Direktörü Mustafa Erin; “Dijital ve çok kanallı bir dünyada müşterilerimizin daima yanında olmak ve benzersiz Shell deneyimini onlarla buluşturmak temel hedefimiz. Bu kapsamda deneyimlerinin her adımında müşterilerimizi desteklemek üzere yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Ekiplerimizin özverisiyle müşterilerimizle buluşturduğumuz bu çalışmalarımız Shell kalitesi ve güveninin önemli bir parçası. Dijital çözümlerle güçlendirdiğimiz çok kanallı müşteri deneyimi süreçlerimizin bu alanda dünyanın en itibarlı kurumlarından ICXA tarafından ödüllendirilmesi bizler için büyük gurur kaynağı. Destek olduğumuz her alanda aldığımız yüksek müşteri memnuniyeti puanlarımız ile layık görüldüğümüz bu ödül aynı zamanda müşterilerinizin de takdirini yansıtıyor. Bu başarıda emeği geçen Müşteri Operasyonları ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam