Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

UEDAŞ ekipleri yılbaşında kesintisiz enerji için görev başında

UEDAŞ, yılbaşında da kesintisiz enerji kesintisiz iletişim sloganıyla sahada hazırlıklarını tamamladı. Abonelerinin yeni yıla enerji dolu bir başlangıç yapması için çalışmalar yürüten ekipler, 109 sepetli, 62 4×4 arazi aracı ve 1 adet paletli kar aracı ile sahadaki çalışmalarını gece boyunca sürdürecek. Yeni yıla sayılı günler kala enerji tedariği noktasında önlemler alan UEDAŞ, yılbaşında da kesintisiz […]

UEDAŞ ekipleri yılbaşında kesintisiz enerji için görev başında
Eylül Şahin
  • Yayınlanma29 Aralık 2023 10:41

UEDAŞ, yılbaşında da kesintisiz enerji kesintisiz iletişim sloganıyla sahada hazırlıklarını tamamladı. Abonelerinin yeni yıla enerji dolu bir başlangıç yapması için çalışmalar yürüten ekipler, 109 sepetli, 62 4×4 arazi aracı ve 1 adet paletli kar aracı ile sahadaki çalışmalarını gece boyunca sürdürecek.

Yeni yıla sayılı günler kala enerji tedariği noktasında önlemler alan UEDAŞ, yılbaşında da kesintisiz enerji kesintisiz iletişim sloganıyla sahada hazırlıklarını tamamladı. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 5 milyonu aşkın nüfusa elektrik dağıtım hizmeti sağlayan UEDAŞ, 324 kişilik saha ekibiyle yeni yılı görev başında karşılayacak. Abonelerinin yeni yıla enerji dolu bir başlangıç yapması için çalışmalar yürüten ekipler, 109 sepetli, 62 4×4 arazi aracı ve 1 adet paletli kar aracı ile sahadaki çalışmalarını gece boyunca sürdürecek.

Yılbaşında kesintisiz enerji sağlamak adına titiz çalışmalar için hazır olan UEDAŞ, yeni yılda görev başında olacak. UEDAŞ ekiplerinin yürüttüğü çalışmaların yanı sıra elektrik şebekesinin 7/24 uzaktan kontrol ve kumanda faaliyetlerini sağlayan SCADA sistemiyle de şebekesinin uzaktan ölçüm, izleme, kumanda faaliyetlerinin 24 saat kontrolünü sağlamaya devam edecek. Saha çalışanları kesintilere kısa sürede müdahale ederek çözülmesi noktasında da vatandaşlara mağduriyet yaşatmamak için var güçleri ile çalışacak.

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam