Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

UNITI expo 2024’te yeni Future Mobility Lounge tanıtıldı

Perakende petrol ve oto yıkama endüstrilerinin Avrupa’nın önde gelen ticaret fuarlarından UNITI expo, alternatif yakıtlar ve yeni mobiliteye odaklanan geniş bir alanda sektörün dönüşümünü yansıtıyor. Alternatif yakıtlara geçiş, küresel akaryakıt perakende sektörünün mevcut dönüşümünün ortasında çok önemli bir konu. UNITI expo, sektördeki bu büyük değişimi daha iyi temsil etmek için Future Mobility Lounge’u hayata geçiriyor […]

UNITI expo 2024’te yeni Future Mobility Lounge tanıtıldı
Burak Karagöl
  • Yayınlanma6 Şubat 2024 09:43
  • Güncelleme8 Mayıs 2024 06:04

Perakende petrol ve oto yıkama endüstrilerinin Avrupa’nın önde gelen ticaret fuarlarından UNITI expo, alternatif yakıtlar ve yeni mobiliteye odaklanan geniş bir alanda sektörün dönüşümünü yansıtıyor.

Alternatif yakıtlara geçiş, küresel akaryakıt perakende sektörünün mevcut dönüşümünün ortasında çok önemli bir konu. UNITI expo, sektördeki bu büyük değişimi daha iyi temsil etmek için Future Mobility Lounge’u hayata geçiriyor ve etkinliğin sektör trendlerinin ön saflarında yer alma ve mobilitenin geleceğine katkıda bulunma konusundaki kararlılığını sergiliyor.

Salon 1’in galerisinde ve Salon 3’ün girişinde yer alan Future Mobility Lounge, katılımcılara bu devrimin bir parçası olmaları için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bir önceki fuarın temalı pavilyonunun neredeyse üç katı büyüklüğünde olan 1.000 m²’nin üzerindeki sergi alanı, rahat bir ortamda düşündürücü tartışmalar için yeni bir kahve salonu alanı ile inovasyon sürücüleri, dernekler ve üreticiler için bir merkez görevi görecek. Sektörün önde gelen liderleri en son teknoloji çözümlerini sergilerken, sektöre yeni katılanlar da önemli bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

UNITI-Kraftstoff GmbH Genel Müdürü Elmar Kühn, konuyla ilgili olarak “Perakende petrol ve oto yıkama endüstrileri için Avrupa’nın önde gelen ticaret fuarı olarak UNITI expo her zaman geleceğe bakma sorumluluğuna sahiptir. Yeni Future Mobility Lounge’umuzun lansmanı, sektörümüzde küresel ölçekte yaşanan derin dönüşümü yansıtıyor ve profesyonelleri önlerindeki geleceğin bir parçası olmaları için güçlendiriyor.” dedi.

Küresel ziyaretçiler e-mobilite, hidrojen, LPG, LNG, CNG, biyoyakıtlar veya e-yakıtlar gibi geleceğin enerjilerini keşfedebilecekler. Geleceğin Mobilitesi Forumu, alternatif yakıtların ötesinde, heyecan verici sunumlar ve paneller aracılığıyla yeni mobilite alanında ortaya çıkan trendleri de ele alacak.

com-a-tec GmbH CEO’su ve UNITI expo fuarında katılımcı kazanımından sorumlu Ben Boroewitsch konuyla ilgili olarak, “Geleceğin mobilite çözümlerini sergilemek isteyen katılımcılar, fuar sırasında ikinci bir pozisyon olarak Future Mobility Lounge’un bir parçası olabilirler. Bunu kolaylaştırmak için, süreci kolaylaştıran ve iş potansiyelini artıran, ortaklarımız için sorunsuz ve faydalı bir deneyim sağlayan cazip sunum paketleri tasarladık” dedi.

Fuar alanının %90’ından fazlası şimdiden rezerve edilmiş olan UNITI expo fuarı, bu yıl 14-16 Mayıs tarihlerinde güçlü bir geri dönüş için şekilleniyor. Katılımcılar ve ziyaretçiler için sürekli güncellenen bilgiler www.uniti-expo.com adresinde bulunabilir.

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam